• E: info@bregugroup.al
 • t: +355 67 60 40 733
 • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3
 • Kati II, D.11, Tiranë, Shqipëri

Building Together

Bregu sha. is committed to provide high-quality services according to the highest standards in the construction and design industry.
Slider

Në shitje

Filtrat

Filtrat

Projekti
Vendodhja
Njësi
Tipi
Sipërfaqe/m2
Kati

Apartament 05

Apartament 05

Korce, Shqiperi

 • Adresa: Rruga “Ismail Qemali” përballë Shkolles së Mesme “Themistokli Germenji”– Korçë, Shqipëri
 • Sipërfaqje Neto: 84.0 m2
 • Sipërfaqje e Përbashkët: 15.2 m2
 • Sipërfaqje Totale:99.6 m2
 • Dhomë Ndenje+ Kuzhinë: 1
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete: 2
 • Orientimi: Jug dhe Jug-Perëndim
 • Apartament 2+1 në Délicatesse Villa plot dritë dhe hijeshi! Apartamenti ka një sipërfaqe 99.6 m2 dhe ndodhet në katin 2 të Vilës.
  Délicatesse Villa konsiston në 2 godina 3 katëshe të bashkëngjitura të cilat do ndërtohen sipas një stili klasik të fasadës së jashtme dhe interior kontemporan në ambjentet e brendshme.

Délicatesse Villa

''Délicatesse Villa'' është projekti më i ri nga ''Bregu sh.a'' dhe pritet të nisë punimet në vitin 2020.

Projekte të kryera