• E: info@bregugroup.al
 • t: +355 67 60 40 733
 • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3
 • Kati II, D.11, Tiranë, Shqipëri

Njësi Apartamenti 03

serenity-njesi-apartamenti-3


Specifications

Korce
Apartament
3+1
2
131m2 - 140m2

Ky apartament, është i pozicionuar në katin e dytë të Rezidencës 2, pjesë e ''Serenity Residence''! .

Njësi Apartamenti 03

Korce, Shqiperi

 • Adresa: Rruga “Ligor Rëmbeci” Serenity Residence Bregu sh.a – Korcë, Shqiperi
 • Sipërfaqje Neto: 107.8 m2
 • Sipërfaqje e Përbashkët: 22.8 m2
 • Sipërfaqje Totale:130.6 m2
 • Dhome Ndenje+ Kuzhine : 1
 • Dhoma Gjumi : 3
 • Tualete: 2
 • Ballkone:1 dhe 1 ballkon stil francez ne dhomen e gjumit martesore
 • Llozha:1
 • Orientim: Jug dhe Jug Perendim
 • Ky apartament, është i pozicionuar në katin e dytë të Rezidencës 2, pjesë e ''Serenity Residence''! Vetëm disa hapa larg pedonales së Korçës dhe Kishës Orthodokse, dhe pranë çdo fasiliteti, ky apartament është esenca e Korçës e eklipsuar në realitet.mit.

Serenity Residence

Një Rezidencë që përcjell qetësinë dhe ngrohtësinë e shtëpisë, e konturuar nga esenca e qytetit të Korçës dhe ngjyrat e saj.