• E: info@bregugroup.al
 • t: +355 67 60 40 733
 • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3
 • Kati II, D.11, Tiranë, Shqipëri

Njësi Apartamenti 04 (Dublex)

serenity-ap-04


Specifications

Korce
Apartament
2+1
2
121m2 -130m2

Apartamenti duplex në rezidencën 2 të ''Serenity Residence'', projektuar në bashkëpunim me ‘’Bolles + Wilson’’, ka një sipërfaqe prej 126 m2, përbëhet nga 2 dhoma, kuzhinë, dhomë ndjenje, 2 tualete dhe ambjente ndenjeje në katin e sipërm me sipërfaqe të konsiderueshme.

Njësi Apartamenti 04 (Dublex)

Korce, Shqiperi

 • Adresa: Rruga “Ligor Rëmbeci” Serenity Residence Bregu sh.a – Korcë, Shqiperi
 • Sipërfaqje Neto: 105.2 m2
 • Sipërfaqje e Përbashkët: 20.8 m2
 • Sipërfaqje Totale: 126.0 m2
 • Dhome Ndenje+ Kuzhine : 1
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete: 2
 • Ballkone:2
 • Orientim: Jug
 • Apartamenti duplex në rezidencën 2 të ''Serenity Residence'', projektuar në bashkëpunim me ‘’Bolles + Wilson’’, ka një sipërfaqe prej 126 m2, përbëhet nga 2 dhoma, kuzhinë, dhomë ndjenje, 2 tualete dhe ambjente ndenjeje në katin e sipërm me sipërfaqe të konsiderueshme.

Serenity Residence

Një Rezidencë që përcjell qetësinë dhe ngrohtësinë e shtëpisë, e konturuar nga esenca e qytetit të Korçës dhe ngjyrat e saj.