• E: info@bregugroup.al
 • t: +355 67 60 40 733
 • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3
 • Kati II, D.11, Tiranë, Shqipëri

Njësi Apartament 05

serenity-ap-05


Specifications

Korce
Apartament
2+1
2
91m2 - 100m2

Super apartamenti 2+1 në ‘’Serenity Residence’’!

Njësi Apartament 05

Korce, Shqiperi

 • Adresa: Rruga “Ligor Rëmbeci” Serenity Residence Bregu sh.a – Korcë, Shqiperi
 • Sipërfaqje Neto: 80.3 m2
 • Sipërfaqje e Përbashkët: 16.4 m2
 • Sipërfaqje Totale: 96.7 m2
 • Dhome Ndenje+ Kuzhine : 1
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete: 2
 • Ballkone:1 dhe 1 ballkon stil francez ne dhomen e gjumit martesore
 • Orientim: Jug dhe Veri-Lindje
 • Super apartamenti 2+1 në ‘’Serenity Residence’’! Ky apartament i pozicionuar në katin 2, ka orientim jug dhe veri-lindje, përbëhet nga 2 dhoma ku secila ka një ndiçim natyral të mrekullueshëm, 2 ballkone, 2 tualete, kuzhina dhe dhoma e ndenjes me një sipërfaqe totale prej 96.7 m2. Ambienti i ndenjes, kuzhina si dhe dhoma e fëmijëve kanë orientim jug-lindje.

Serenity Residence

Një Rezidencë që përcjell qetësinë dhe ngrohtësinë e shtëpisë, e konturuar nga esenca e qytetit të Korçës dhe ngjyrat e saj.