• E: info@bregugroup.al
 • t: +355 67 60 40 733
 • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3
 • Kati II, D.11, Tiranë, Shqipëri

Apartament 04

Apartament 04


Specifications

Korce
Apartament
2+1
1
91m2 - 100m2

Apartament 04

Korce, Shqiperi

 • Adresa: Rruga “Ismail Qemali” perballe Shkolles se Mesme “Themistokli Germenji”– Korce, Shqiperi
 • Sipërfaqje Neto: 84.0 m2
 • Sipërfaqje e Përbashkët: 15.2 m2
 • Sipërfaqje Totale:99.2 m2
 • Dhome Ndenje+ Kuzhine : 1
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete: 2
 • Orientim: Jug dhe Jug-Perendim
 • Apartament 2+1 në Délicatesse Villa plot dritë dhe hijeshi! Apartamenti ka një sipërfaqe 99.2 m2 dhe ndodhet në katin 1 të Vilës.
  Délicatesse Villa konsiston në 2 godina 3 katëshe të bashkëngjitura të cilat do ndërtohen sipas një stili klasik të fasadës së jashtme dhe interior kontemporan në ambjentet e brendshme.

Délicatesse Villa

''Délicatesse Villa'' është projekti më i ri nga ''Bregu sh.a'' dhe pritet të nisë punimet në 2020.