• E: info@bregugroup.al
 • t: +355 67 60 40 733
 • Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3
 • Kati II, D.11, Tiranë, Shqipëri

Njësi Apartamenti 06

ap-6-r1


Specifications

Korce
Apartament
2+1
3
101m2 - 110m2

Super apartamenti 2+1 në ‘’Serenity Residence’’!

Njësi Apartamenti 06

Korce, Shqiperi

 • Adresa: Rruga “Ligor Rëmbeci” Serenity Residence Bregu sh.a – Korcë, Shqiperi
 • Sipërfaqje Neto: 90.7 m2
 • Sipërfaqje e Përbashkët: 12.2 m2
 • Sipërfaqje Totale: 102.9 m2
 • Dhome Ndenje+ Kuzhine : 1
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete: 1
 • Ballkone: 2
 • Orientim: Jug dhe Veri-Lindje
 • Super apartamenti 2+1 në ‘’Serenity Residence’’! Ky apartament i pozicionuar në katin 2, ka orientim jug dhe veri-lindje, përbëhet nga 2 dhoma ku secila ka një ndriçim natyral të mrekullueshëm, 2 ballkone, 1 tualet, kuzhina dhe dhoma e ndenjes me një sipërfaqe totale prej 102.9 m2. Ambienti i ndenjes, kuzhina si dhe dhoma e fëmijëve kanë orientim jug-lindje.

Serenity Residence

Një Rezidencë që përcjell qetësinë dhe ngrohtësinë e shtëpisë, e konturuar nga esenca e qytetit të Korçës dhe ngjyrat e saj.